Magnetoterapie

Léčebné účinky magnetů, jsou pozorovány již stovky let. První záznamy o využívání magnetů se datují již od 4 500 let našeho letopočtu. Kleopatra byla první známá osobnost, která spávala na  lůžku z magnetické rudy,,,,,staří Egypťané stavěli pyramidy na místech silných magnetických polí, z dalších  známých osobností -  např. Galen - 200 let před naším letopočtem - zjistil, že bolesti různého původu mohou být zmírněny působením magnetů, Hypokrates... otec medicíny - využíval magnety na hojení ran, zástavu krvácení, tlumení zánětů....Franc Anton Mesmer zjistil, že okolo lidského těla existuje matnetické pole... takzvaný "živočišný magnetizmus". Magnety používal na léčbu bolesti, ale i  na nervové onemocnění.  Albert Davis zjistil, že magnety pomáhají při artritidě a sterilitě, a také u většiny bolestí..

Shrnuto a podtrženo

vliv magnetů je nejvíce ceněn při bolestech kloubů a páteře, při hojení ran, zrychlení metabolizmu a tím pádem podporují i spalování tuku při hubnutí, zvyšují energii těla a to hlavně vlivem bouřlivé reakce zvláště na červené krvinky - které obsahují  okolo 4 % železa a tím že projdou magnetickým polem se velmi rychle magnetizují ( to znamená, že se přestanou "lepit" jedna na druhou...pěkně se odělí a mohou krááásně přenášet jak kyslík, a  všechny živiny. Důslednem toho se průtok krve na úrovni tepének a kapilár výrazně zvyšuje a tím se zefektivní zásobování všech orgánů a také  mozku -(důležité pro studenty... zvyšuje schopnost učení)   kyslíkem a všemi živinami... + jako bonus...dochází k úpravě krevního tlaku a to jak vysokého...tak nízkého...
další info po rozbalení  CELÉ INFORMACE...
 

Nejčastější využití účinků magnetů -  r e k a p i t u l a c e

úleva při problémech s tenisovým loktem... při artroze... migréně... únavě...bolestí zad a kloubů.... následně... snížení potřeby analgetik atd ... atd... statistiky jsou vypracované DOPORDOBNA...

V současné době je známo , že síla magnetického pole země se neustále snižuje... za posledních 50 let se snížila O POLOVINU !!!... navíc životní styl,pobyt v uzavřených prostorách, automobilech, nedostatek pohybu v přírodě... vede k odříznutí od zbylé trochy zemského magnetizmu, která nám ještě zbývá... nedostatek zemského magnetizmu tak mimo jiného - stojí za mohutným rozvojem "civilizačních chorob"

K čemu jsme dospěli ?

Využívání magnetů...takzvaná magnetoterapie... je jemný a účinný způsob, jak příjemně, bez zvláštního úsilí uvést své tělo do rovnováhy, odstranit bolest bez vlivu nebezpečných chemických léků,, zlepšit cirkulaci krve, zrychlit metabolizmus... atd..atd..atd..
Je velmi "šikovné", že tyto magnety jsou "vsazeny" do šperků... náramky, náhrdelníky, prstýnky... tímto se tyto šperky stávají nejen zkrášlujícím doplňkem ale také léčebným prostředkem... tyto výrobky mají "náboj" od 800 gausů...a to už je slušná "síla"...mě ovšem nejvíce oslovilo SRDÍČKO PRVNÍ POMOCI... které se dá   " p ř e n d a v a t "   - podle momentálních problémů  - na místo "postižení"...a protože muži by srdíčko asi nenosili... je v nabídce DESTIČKA  (oba tyto výrobky mají neskutečných 2200 gaussů)....., elegantní doplněk. lze použít  např. na bolavý kotník,  loket, srdce...nevím...každý zná své slabé místečko....prostě tyto výrobky mají široké použití na aktuální problémy...co se týče bolestí a samozřejmě působí i na ostatní výše jmenované "VĚCI". Za druhou velmi šikovnou  věcičku považuji MAGNETICKOU TYČINKU...která se vkládá do nádoby s vodou, nápojem...čímkoli tekutým..., která dokáže zmagnetizovat tekutinu během 15 minut !!!, čímž si vyrobíme doslova živý nápoj se všemi uvedenými účinky ( z výzkumů byl prokázán výrazný  vliv těchto tekutin na  zažívání, na obnovu tkání, na posílení imunity, na snížení cholesterolu v krvi a v neposlední řadě také na zrychlení metabolizmu a spalování tuků.
DALŠÍ INFO K MAGNETICKÝM ŠPERKŮM A POMŮCKÁM PRVNÍ POMOCI