HARMONIZOVÁNÍ ČAKER , VITALIZACE AURY A ŽIVOTNÍ ENERGIE - KURZ

 

TERMÍN  KONÁNÍ :  

17. ÚNORA 2018

MÍSTO KONÁNÍ : - Ostrov, Lidická 653/16, Ostrov od 10.00 - 13.00 h

Naučíme se  techniky jak harmonizovat čakry a aurický obal člověka. Součástí kurzu bude výuka práce s kyvadlem a také virgulí. Seznámíme se  s důvody, proč se nám čakry stále znovu  znovu "rozlaďují"

Cena kurzu : 600,- Kč

Přihlášky na 608 31 35 31

 

https://www.youtube.com/watch?v=iMwuWZVxLMM

 

Č a k r y   -   PROČ SE NÁM ČAKRY ROZLAĎUJÍ ....

čakry neustále vyzařují a nasávají energii. Pokud se necháte pohltit negativními myšlenkami, zanesou se hustou, temnou energií. Vždy, když se delší dobu nedokážeme zbavit strachu či obav týkajících se tématu s určitou čakrou, tato čakry se časem zcvrkne, zmenší, zablokuje. Pokud jsme daným tématem posedlí, příslušná čakra se vůči ostatním naopak neúměrně  zvětší.

Příklad - obavy z nedostatku peněz způsobí zmenšení čakry kořene, kdežto posedlost penězi a majetkem má za následek její přílišné zvětšení.

Naštěstí všechny čakry poměrně rychle reagují na očistné techniky. Není proto od věci své čakry KAŽDÝ DEN OČISTIT. Očista energetického těla je stejně důležitá, jako pravidelné mytí rukou a obličeje. Pokaždé, když nebudete ve své kůži a nebudete vědět proč, vyčistěte si čakry.

NA KURZU SE NAUČÍME  JEDNODUCHÝ ZPŮSOB, KTERÝM SI BĚHEM 4 MINUT SVÉ ČAKRY ZHARMONIZUJEME

 

DŮVODY ZABLOKOVÁNÍ JEDNOTLIVÝCH ČAKER

1. ČAKRA - kořenová - umístění - na konci páteře - barva - rubínové červená, zanesená čakra má kalný, tmavě červený odstín.

OBAVY z nenaplnění fyzických potřeb časem způsobí, že se čakra zmenší a ztmavne. Doslova svou kořenovou čakru otrávíte starostmi o peníze, majetek a kariéru.

 

2. ČAKRA - sakrální - sexuální - pod pupíkem - barva - nádherně oranžová, zanesená má kouřově oranžové zabarvení.

 Důvod blokace : pokud se stresujete tématy týkajícími se Vašeho těla aVaší sexuality, sakrální čakra se zcvrkne a zablokuje. 

 

3. ČAKRA - solar plexu - barva - má jasně žlutý odstín, jako zářivá sluneční koule. Zanesená získá barvu bláta.

Důvod blokace : strach z toho, že se Vás okolí pokouší ovládat a řídit, manipulovat Vámi, způsobí, že se čakra zmenší a ztmavne. Pokud jste posedlí získáním větší moci, bude čakra nezdravě zvětšená a zkalená.

 

4. ČAKRA - srdeční - uprostřed hrudníku - barva - vypadá jako smaragdový šperk, při znečištění získává tmavý odstín lesní zeleně.

Jakékoli obavy ohledně dávání nebo přijímání lásky se v čakře usazují a mají za následek její zmenšení a degeneraci. Vztahy na závislosti a posedlosti ve vztazích  ústí k jejímu zablokování. 

 

5.ČAKRA - krční - nebesky modrá barva. Zanesená má barvu zamračeného, šedého nebe.

Strach z komunikace, nemožnost říci, co bychom chtěli, také vědomá lež (něco jiného si myslíte a něco jiného říkáte viz. naši politici, kteří mají své projevy protkány známým..ehm...ehm...) způsobuje zablokování krční čakry.

 

6. ČAKRA - třetí oko - mezi obočím - barva - indigové světlo, kterým probleskují bílé plamínky, zanesením šedne. Třití oko zaznamenává celý Váš život jako film. V okamžiku smrti se Vám celý záznam přehraje před očima.

Nevíra v duchovno způsobí zamlžení třetího oka. 

 

7.KORUNNÍ ČAKRA - na temeni hlavy - barva - purpurová zářivá s bílými odlesky diamantu. Zablokovaná má barvu noční oblohy.

Negativní myšlenky a nezpracované emoce čakru blokují.

 

Lidské tělo má sedm hlavních center energie a další dvě vedlejší. Každé z nich se projevuje vlastním základním vlněním v odpovídající barvě spektra. Na tato jednotlivá centra působí kameny obdobných tónů, které mají podle svého charakteru a zaměření, i rozdílné schopnosti a intenzitu.

Tradičně se uvádí SEDM HLAVNÍCH ČAKER, umístěných nad sebou ve středu trupu.
Zobrazují se jako lotosové květy, z nichž každý rezonuje o jiných frekvencích a odpovídá určité barvě duhy. Jednotlivé čakry se otáčejí buď doleva nebo doprava.

Čakry jsou v neustálém otáčivém pohybu, který způsobuje, že energie je vtahována do nitra čaker.
Když se změní směr otáčení, energie proudí z čaker ven. Jednotlivé čakry se otáčejí buď doleva nebo doprava.
Pozoruhodné je, že čakry, které se u muže otáčejí doprava (ve směru hodinových ručiček), se u ženy točí doleva a naopak. Směr otáčení se také mění od čakry k čakře.
První - základní čakra muže se otáčí doprava (ženy doleva), druhá čakra muže doleva (ženy doprava), a tak dále. Pravotočivost a levotočivost čaker se střídají a tvarují muže a ženu rozdílným způsobem, což vede k doplňování energií v každé životní oblasti a k vyvážení jin a jang.

Blokace

Někdy mohou být některé, většina, vyjímečně všechny, čakry blokovány, což způsobuje, že životní energie nemůže volně proudit (u blokovaných čaker je jejich frekvence vibrací nízká a někdy až neznatelná).
Tyto blokace mohou být nejčastěji způsobeny strachem, zklamáním, napětím, šokem, negativními vlivy na člověka z okolí a podobně.
Tyto blokády lze uvolnit a čakry harmonizovat například tím, že čakry vystavíme vibracím energie takových frekvencí, na kterých harmonicky fungující čakra bez jakýchkoli blokád kmitá naprosto přirozeně (takovéto frekvence vibrací se nacházejí například u drahokamů, eterických olejů, čistých zářivých barev, tónů apod.).

Existuje mnoho způsobů, jak zjistit možnou blokaci jednotlivých čaker.
Nejjednodušší, spolehlivé a "snadno" proveditelné jsou asi tyto způsoby: kyvadlo, vycítění rukama , kineziologickým testem a pozorováním aury.
Pozorování aury však většinou není možné bez předchozího nácviku a tréninku a zatím ne každý dokáže auru vidět (i když tato dovednost je dána do vínku každému).
Podobné je to i s "osaháváním" čaker rukama, kdy můžeme cítit sílu proudící energie.
Nejvhodnější a nejjednodušší je tedy použití  kineziologie nebo kyvadla. Harmonická čakra způsobuje velké kruhy, opisovány ve směru otáčivého pohybu čakry, nad narušenou čakrou kyvadélko opisuje kruhy malé nebo dokonce žádné.