ENERGETIČNÍ  UPÍŘI

 

Pověstná bílá orchidej rodu Phallaenopsis

 

Z ŘÍŠE - LIDÍ - ZVÍŘAT - ROSTLIN

 

 

Jen málokterý člověk se dokáže vědomě nabíjet - odebírat energii z přírody a z vesmíru, pomocí energetických těl (aury, čaker) díky nimž se tělo naplňuje energií.

 

Zdravý vitální člověk má dostatek své vlastní energie a nepotřebuje "lovit" energie cizí. Vlivem nemoci, stárnutí, stresu, pohybujeme-li se v geopatogenních zonách, či jsme se stali obětí energetického vampyrizmu, ( také pokud máme nasedlou duši ) se naše energie vyčerpává. Lehce se může pak stát, že se i z nás stanou energetiční upíři, neboť energie druhých lidí je nejlépe dostupná. Je snadnější nasát energii od druhého, než se naučit získávat energii z přírodních zdrojů zvenčí a z vesmíru.

 

Existují i energetiční DÁRCI, ale je jich bohužel málo. Energetickým dárce může být každý člověk, který získal zasvěcení Reiki, neboť mu tímto byl otevřen kanál pro příjem univerzální energie. Tuto energie může používat nejen pro sebe, ale také může energii přenést na druhé lidi.

 

Nejvíce energetických upírů se "rodí" - vzniká v moderních městech. Města se rozkládají na trhlinách v zemské kůře, kde půda byla zalita betonem, lesy vykáceny, příroda potlačena. V této energeticky chudé oblasti jsou vystavena města, naše domovy. I když jsme vysušili bažiny a podzemní řečiště vylili betonem, elektromagnetické prostředí v místech zůstalo. Dostáváme tak dávky záření, dýcháme vzduch prosycený škodlivými kladnými ionty a sami si vytváříme díky počítačům a elektronice - elektrosmog.

 

Proto bychom se měli naučit čerpat energii s "dostupných zdrojů " a místo vysávání vlastních lidí se obklopit ROSTLINAMI A ZVÍŘATY - DÁRCI.

 

 

ENERGETIČNÍ UPÍŘI A DÁRCI EXISTUJÍ TAKÉ MEZI ZVÍŘATY A V ŘÍŠI ROSTLIN

 

Mezi rostlinné upíry, které bychom si domů pořizovat určitě NEMĚLI,patří například

 

- krásné orchideje, které vysávají obrovské množství energie

-asparagus, kapradiny,begonie, citroník, šáchor, většina exotických rostin např. moderní monstera, zelenec, lomikámen, zvoneček...ale také růže !

 

mezi stromové upíry - pohlcovače energie patří

 

cypřiš - také se mu říká - strom smrti

 

thuje, osika, olše, jíva, dub, jasan a jilm plus eben.

 

 

Všechny bahenní a jedovaté rostliny jsou energetickými upíry. Cítí se výborně v geopatogenních zonách, kde také bujně rostou. Patří sem blín, konvalinka, rohovník...podle jejich výskytu poznáme, že jsme se dostali do geopatogenních zon.

 

Rovněž nábytek vyrobený z těchto stromů z nás dokáže přes noc vysát veškerou energii. Budíme se pak nevyspalí, neosvěžení a unavení.

 

 

MEZI DÁRCE  ENERGIE Z ROSTLINNÉ ŘÍŠE PATŘÍ :

 

- borovice, fíkovník, jedle, švestka, vavřín, lípa, bříza, jabloň, buk, jeřáb a palma. Silnou kladnou energii vyzařují plodové keře - maliník, červený a černý rybíz, angrešt, josta, angrešt, vinná réva, kdoule....

 

Z květin bychom si domů měli pořizovat : ( vyzařují energii kladnou 

 

 

-muškáty, hyacinty, aloe, jasmín, azalky, bramboříky, primulky, amarylis, fíkus,jalovec, rozmarýn a všechny liánovité rostliny.


 

Zmíním se jen o některých,těch běžnějších, co vlastníme ve většině doma…

Fíkus - je vhodný pro dobrou energii doma - má blahodárný vliv na všechny - odnímá nervozitu, podrážděnost a zlobu

Kaktusy – nasávají negativní energii a nabíjejí místnost energií pozitivní

Amarylis/hvězdník/ - sytí dobře prostředí energií

Primula - harmonizující květinka jara - neutralizuje hádky a spory, odnímá nám negativní energii v bytě

Fialka - dokáže uvést člověka do rovnováhy - zmírňuje dětskou agresivitu Brambořík – je vhodný pro lidi se slabou vůlí

Rozmarýn - zbavuje únavy, strachu a neklidu, dokonce nespavosti - vhodné do ložnic starších lidí

Šáchor – je dvousečná zbraň, na jedné straně dokáže předávat energii, ale protože jeho energie je velmi silná až agresívní, může některé lidi potlačovat či dusit lidi se slabší vůlí. Tyto rostliny ale milují kočky/siamské nejvíc/, psy je naopak odmítají respektovat.

Stejně je tomu i u datlové palmy, umí energii dávat i brát, nemá ale ráda zvířata, a proto Vám v bytě se psím miláčkem může chřadnout.

Energeticky nevyrovnaný je i citroník nebo monstera.

Monstera vysává obrovské množství energie z nás lidí , a proto by lidé,kteří nadbytkem energie neoplývají, neměli v její blízkosti vůbec pobývat.

Poslední je, velmi oblíbená , orchidej

Tyto nádherné rostlinky dokáží z lidí vysát veškerou energii, dokáží se proměnit v jakousi pumpu na odsávání ve dne v noci.Doporučuje se proto nepobývat dlouho v její přítomnosti,hlavně ne v noci či v době nemoci.

 

 

 

 

Mezi rostlinami najdeme také ROSTLINNÉ AKUMULÁTORY - nasávají negativní energii a nabízí - vydávají pozitivní. Jejich umístění je vhodne např. k počítačům.

Patří sem - kaktusy datlovníky - palmy a fialky.

 

Živé, čerstvě utržené květiny jsou DÁRCI energie. Ale jen dokud nezačnou vadnout. Od té chvíle se mění na upíry a s divokou rychlostí pohlcují energii našeho domova. Proto je nenechávejte dlouho ve váze.

 

Rovněž sušené květiny jsou energetickými upíry. Mrtvá hmota přitahuje nečistě síly. Negativní energie se usazuje také v prachu.

 

 

 

 

 

ZVÍŘATA - DÁRCI ENERGIE

 

 

mezi nejznámějšího dárce energie patří PES a dále téměř všichni savci.

Pes je živoucí akumulátor, který nás bude neustále dobíjet. Neumí odebírat negativní energii jako kočka, ale dodává energii pozitivní. ( pro nás nepřijatelný zvyk Číňanů - pojídání psího masa , se ve skutečnosti zakládá na představě, že člověku se dostává energeticky bohaté stravy.

Další dárci energie - hlodavci - krysy, morčata, myši, králíci...již zmínění psi , krávy, koně...

 

ZVÍŘECÍ UPÍŘI

 

- patří sem KOČKA - k životu potřebuje dostávat určitě kvantum negativní energie. Proto ráda lehá na počítač, ledničku, pračku, tedy na přístroje, které vylučují elektrosmog ,a v míste kde se nacházejí geopatogenní zóny.

Pro člověka je ale LÉČITELKOU. Pocítí-li ve Vašem těle nemocná místa - přiblíží se a začně se dobíjet - odčerpává deformovanou energii z nemocného pole. Kočka bude ležet na nemocném místě, dokud je z něj co čerpat. Stejně tak nám může pomoci had, přiložený na nemocné místo.

Kočka neumí vydávat kladnou energii jako pes ale pomáhá nám eliminovat tu negativní. Nezřídka se stane, že když kočka léči svého majitele, sama onemocní.

 

Také hmyz a nižší obratlovci umí zpracovávat negativní energii vycházející ze země, nebo z bolavých míst lidí. Negativní energii umí pohlcovat - ryby, čelvy, hadi a již zmíněné kočky. Negativní energii pohlcují, přičemž sami žádnou nevydávají. Proto nejsou považováni za upíry.

 

Dalšími upíry

 

jsou všichni obratlovci, obojživelníci, ještěři, brouci, zmyz, mravenci, žáby a motýli. Také se vyskytují na geopatogenních zonách, které vyhledávají a dobře se jim tam daří.

 

 

A JAK JE TO S NÁMI LIDMI

 

- jak poznat energetického upíra..

 

nejste jím i Vy ???

 

Samotný fakt, že je Vaše aura podprůměrná tj. méně než 30 ..20...10 cm..vás předurčuje k VAMPIRIZMU.

 

Také přítomnost vřivtělené duše vás obírá o Vaši energii.

 

Kdy se duše přivtělují?

 

Duše se mohou přivtělit v momentu, kdy je člověk nějakým způsobem oslaben. Například při velkém emočním zážitku (například smrt blízké osoby, lítost, strach, vztek), ztrátě vědomí při úrazu, po prodělané nemoci, nebo pokud je v narkóze či umělém spánku.

 

Vždy se duše přivtělí, při pití alkoholu a při užívání drog včetně kouření marihuany a to kdykoli po prvním užití drogy.

 

Jak se přivtělené duše projevují?

 

Přivtělené duše mohou způsobovat ztráty energie, člověk se neustále cítí vyčerpán, může ho začít bolet hlava, cítí se nevyspalý Mohou způsobovat bolesti a zdravotní problémy.

Přivtělené duše mohou projevit svoji vůli a začnou Vám našeptávat svoje myšlenky, podsouvat svoje emoce a podstatně tak mohou ovlivnit Vaše chování.

 

Najdou naši slabinu a začnou na ni působit. Je to jednoduché a zároveň geniální.

 

 

JAK SI TEDY UDRŽET SVOU ENERGII, NESÁT SVÉ BLÍZKÉ A TAKÉ SE NENECHAT SÁT

 

1. naučit se využívat přírodních energetických zdrojů. Velkým stabilizátorem naší energetiky je LES a příroda vůbec. Jediná hodina v lese má na nás stejný vliv jako měsíc fyzioterapeutických procedur.

 

2. měli bychom se obklopit rostlinami a zvířaty - DÁRCI

 

3. udržovat své fyzické tělo i své myšlenky ČISTÉ

 

4. nechat si odvést přivtělené duše - již zde namají být, soužití s námi nedělá dobře ani jim ani nám

 

5. naučit se využívat energii univerza - získat přístup zasvěcením Reiki k tomuto pradávnému zdroji

 

6. dobíjet si své aurické tělo - cvičením, vědomým dýcháním nebo meditací

 

 

 

 

JAK ROZEZNÁME KDO JE UPÍR ?

 

...jedinou ochranou proti nim je - vyhnout se kontaktu s nimi, nedopřávat jim sluchu, udržovat si osobní energetickou ochranu

 

 

TYPY LIDSKÝCH ENERGETICKÝCH UPÍRŮ

 

1. TYP - tento člověk neustále pociťuje nedostatek komunikace. Pořád by se chtěl nacházet v blízkosti lidí, k někomu se tisknout, stále s někým hovořit..nejsou-li v okolí zrovna žádní lidé, může tento upír pociťovat něco jako "hlad po informacích".Tento typ se vyskytuje často mezi staršími lidmi

 

2. TYP - je jím člověk nešťastný, nebo si na nešťastného hraje. Na všechno si stěžuje a

 

 

 

nadává. Hledá někoho, kdo by ho litoval, a jakmile ho najde, přisaje se k němu a vysává z něho spoulu s lítostí také potřebnou energii.

 

3.TYP - ve velmi nebezpečný, protože své činy zastírá láskou. Nechává druhé, aby se do něho zamilovávali, a bez okolků využívá jejich energie. K tomuto typu patří též sexuální upíři, kteří se nabíjejí energií hlavně na úkor partnerů.

 

4. TYP - je typ velitelský, většinou pánovitý vedoucí. Takový jedinec disponuje mocí a opíjí se svou schopností ovládat lidské osudy. Dárci, kterým odebírá energii, se pro neho mohou stát prakticky všichni jeho podřízení.

 

5.TYP - je rodinný upír. Tito upíři obyčejně vyrůstají z rozmazlených dítek. Od dětství si zvykli dostávat vše, co chtějí, aniž by cokoli dávali zpět. Odejdou-li z domova, přenášejí si své špatné návyky do nové rodiny, přičemž odsávají energií od své ženy nebo muže, dětí nebo rodičů. Tento druh vampyrizmu je zřejmě nejnebezpečnější, protože všechno, co se děje mezi upírem a dárce, probíhá za dveřmi jejich domova, a tudíž v uzavřeném prostředí, kde vzniká jednotný uzavřený energetický systém, jejž upír zhusta využívá.

 

 

Většinu poznatků jsem čerpala z knížky autorky Anastasia Semjonové ENERGIE DOMU A JAK S NÍ PRACOVAT, stojí za to si ji přečíst