OBERON - BIOLAZ - DIAGNOSTCKÝ PŘÍSTROJ CELOSTNÍ A PŘÍRODNÍ MEDICÍNY

22.11.2008 19:09

osteoporozy

OBERON - Biolaz - diagnostický přístroj celostní a přírodní medicíny

CHARAKTERISTIKA

Diagnostický a harmonizační přístroj Oberon patří v celostní a přírodní medicíne k nejmodernějším přístrojům. Byl vyvinut ruským institutem praktické psychofyziky a slouží k diagnostice i léčbě. Je vhodný ke kontrole účinků léčiv, bylin, vitamínů, homeopat, potravinových doplňků. Lze jeho pomocí zjistit stav páteře a velkých kloubů, provést TEST NA OSTEOPORÓZU,zjistit osobní ALERGENY  potravinové, pylové i domácí, zjistit stav vnitřních orgánů, nalézt slabé místo v organizmu a také zjistit - podle porušené energie - problém, který se na Vás teprve chystá. Nemoc tak může být odhalena a léčena dávno předtím, než se projeví klasické příznaky.

JAK PŘÍSTROJ PRACUJE

Přistroj snímá prostřednictvím hlavových senzorů a laserového snímače informace z nestabilních magnetických polí mozku. Tyto signály jsou pak zesíleny a pomocí softwaru převedeny do počítače na obrazovku. Vyhodnocování stavu orgánů je prováděno porovnáním grafů se vzorky - etalony - uloženými v databázi

 

Takto je možné zachytit změny jednotlivých buněk, chromozomů, tělních tkání.... Systém, který je postaven na spektrální analýze magnetických polí mozku, je světově pokrokovou informační technologií a v současném světě neexistuje nic srovnatelného.

věřím, že tento přístroj by měl být SOUČÁSTÍ DOMÁCÍ LÉKÁRNIČKY, neboť dokáže odhalit nejen slabá místa, ale také určit na základě "zatím pouze" porušené energie - problémy několik měsíců dopředu. Významně urychluje akutní onemocnění, kdy se doba rekonvalescence zkracuje minimálně o polovinu u různých chřipek, zánětů průdušek, zánětu uší....  přístroj také neomylně určí typ např. chřipky a zda se jedná skutečně o chřipku, nebo jde pouze o nachlazení, ale dokáže  též určit  typ virů a mikroorganizmů, které onemocnění způsobily.
MOŽNÁ VYŠETŘENÍ
CELKOVÁ DIAGNOSTIKA + metaterapie oslabených orgánů - 1 - 1,5 hod

DOPLŇKOVÁ DIAGNOSTIKA

Vyšetření páteře a velkých kloubů + test na osteoporózu  - 15-20 minut

zjištění potravinových, pylových a domácích alergenů  -20 - 30  minut