Tibetská očista ledvin - leden, únor při couvajícím měsíci

Pokud  máte časté angíny, zhoršují se vám vlasy, pozorujete změny na nehtech nebo trpíte záněty čelních dutin, upozorňuje vás tělo na to, že s vašimi ledvinami nemusí být všechno v pořádku. Také bolesti kolen mohou ukazovat na přetížení ledvin. V takovém případě byste měli provést očistu ledvin.  

Očista ledvin, močového měchýře a pohlavních orgánů starým tibetským způsobem

  • 5 půllitrových skleniček očíslujeme od 1 do 5
  • Každý den dáme do jedné skleničky 2 polévkové lžíce rýže natural a vodu, uložíme do lednice
  • 6-tý den ráno z 1. skleničky uvaříme kaši - vaříme cca 10 minut - kterou sníme k snídani
  • Poté nic nejíme 3 hodiny
  • Jako prevenci myomů přidáme špetku mletého zázvoru
  • 7. a další den - až do desátého uděláme totéž

Jako podpůrný prostředek na podporu činnosti celého urogenitálního systému můžeme přidat koupele v solné vodě - do koupele přidáme 1 kg jodidované kuchyňské soli - relaxujeme 15 minut. Při problémech můžeme zařadit teplé obklady ledvin a močového měchýře - další 1 kg jodid.soli rozložíme na plech, prohřejeme v troubě, vložíme do mycích žínek a přiložíme na ledviny a močový měchýř - vydrží teplé cca 20 minut.

Nejvhodnějším obdobím pro Tibetskou čistu jsou měsíce  LEDEN A ÚNOR, právě v této době jsou ledviny, močový měchýř a celý urogenitální systém - oslabeny u všech lidí. Nejvhodnějším obdobím této kůry je období couvajícího měsíce, neboť tendence těla v této době je vyplavovat, pročišťovat...

Do okruhu ledvin patří problémy s dutinami a  bolesti uší - v lednu a únoru si jich "užijeme nejvíce".Na žádost postižených přiládám domácí recept na výrobu ušních svící "za pusinku", které právě při těchto potížích pomáhají.

POSTUP PRÁCE -  přípravíte si 30 cm dlouhé a 1,5 cm široké pruhy ze starého bavlněného trička,na pánvi rozpustíte  včelí vosk-může být i svíčka - pruhy do vosku namočíte, navinete na mokrou vařečku a necháte "zavadnout". Teplé z vařečky stáhnete. Používají  se 2x denně do obou uší  - nejbezpečnější v sedě -zaveďte  ve směru zvukovodu - zapálíte a necháte do 2/3 vyhořet.Na rameno položte utěrku, k ruce si připravet sklenici s vodou na oharek -aplikujete již při prvních příznacích - úplně tím předejdete nepříjemným punkcím a užívání antibiotik. Do tří dnů je po problémech s rýmou, dutinami, s bolestmi uší....