Tvarování problémových partií

Zaměříme se na formování postavy v problémových oblastech bříška, boků a stehen, neboť právě zde je problémová zóna? bohužel většinou geneticky podarovaná - mnoha žen , která se opravdu špatně ovlivňuje. Samotné cvičení tělo pouze procvičuje ale neovlivňuje tvary. Je zapotřebí použít kotníkové závaží, při jehož používání dochází k intenzivnímu spalování tuku v procvičované problémové partii. Dále najdete informace o zdravotních účincích a pokyny, co vzít na cvičení s sebou. Aerobik a jeho fitness odrůdyAerobik a jeho fitness odrůdy

Zdravotní účinky:

zvyšuje je se fyzička, posiluje srdce, zvyšuje kapacita plic, zmenšují se problémy s křečovými žilami, s mizícími tukovými polštářky se upravuje elasticita kůže a vyhlazuje se celulitida. Při cvičení se zátěží se také posiluje vazivový systém kolem kloubů, posilují se kosti a je nezbytné dodat do těla   větší množství stavebních látek ? vápník, hořčík,vit.C,vitamin D ? nejlépe v koloidní formě zajišťující vysokou vstřebatelnost. Nejvhodnějším prostředkem vytvořeným přímo pro sportující populaci je Osteo star- můžete získat při zápisu do kurzu přímo u trenérky.

Co budete potřebovat:

Pohodlný cvičební oděv ? legíny, top, podložku na cvičení a hlavně kotníkové závaží. Koho trápí problémy s bederní páteří, měl by si alespoň zpočátku, než se posilní břišní a zádové svaly pomáhat při cvičení overalem pro správnou polohu páteře. Taktéž možno pořídit u trenérky.