Výroba ušních svící

Do okruhu ledvin patří problémy s dutinami a  bolesti uší - v lednu a únoru si jich  "užijeme nejvíce".Na žádost postižených přiládám domácí recept na výrobu ušních svící "za pusinku", které právě při těchto potížích pomáhají.

POSTUP PRÁCE -  přípravíte si 30 cm dlouhé a 1,5 cm široké pruhy ze starého bavlněného trička,na pánvi rozpustíte  včelí vosk-může být i svíčka - pruhy do vosku namočíte, navinete na mokrou vařečku a necháte "zavadnout". Teplé z vařečky stáhnete. Používají  se 2x denně do obou uší  - nejbezpečnější v sedě -zaveďte  ve směru zvukovodu - zapálíte a necháte do 2/3 vyhořet.Na rameno položte utěrku, k ruce si připravet sklenici s vodou na oharek -aplikujete již při prvních příznacích - úplně tím předejdete nepříjemným punkcím a užívání antibiotik. Do tří dnů je po problémech s rýmou, dutinami, s bolestmi uší....  

Ušní svíce-Jejich použití je návratem k přírodní terapii podle velmi staré receptury. Svíce jsou duté a bývají ručně vyrobené Hořením svíce v uchu dochází k prohřátí a mírnému podtlaku, jímž vzniká sací (komínový) efekt. Následkem tohoto efektu se uvolňují a pronikají z těla na povrch zdraví škodlivé usazeniny a zbytky choroboplodných procesů, které se vysrážejí na vnitřní straně svíce. Svíce mají vysoce čistící účinek a zároveň se stimuluje přirozená tvorba ušního mazu. Teplo ze svíčky prohřívá i mikrosystém ušního boltce a působí tak na reflexní zóny. Slabý podtlak vzniklý hořením a teplem se přenáší jako jemná masáž středního ucha, bubínku a Eustachovy trubice. Dochází k regulaci a vyrovnání tlaku v uchu a vedlejších čelních a nosních dutinách a k zmírnění napětí. Výsledným efektem použití ušních svící je zlepšení sluchu, uvolnění tlaku v hlavě a uších, pročištění dutin. Svíce se nechává dohořet kousek nad samotným uchem, pak se vyjme.

Terapie řeší problém ucpaných dutin nosních, čelních, ušních, zmírňuje bolest, napomáhá odstranit pozůstatky zánětových procesů, příznivě ovlivňuje průběh nemocí z nachlazení, zlepšuje prokrvení ucha, uvolňuje toky energií v lidském těle, pomáhá při poruchách spánku a celkové relaxaci organismu. Ušní svíce představují účinnou prevenci i rychlou pomoc při mnoha obtížích, podpůrnou léčbu mnoha zdravotních problémů. Vysoký efekt účinnosti je dosahován při pravidelném měsíčním preventivním používání.